7 tipů na netradiční Vánoční dárky

Trocha toaletní zábavy pro muže, vzpomínky na dětství nebo „rustikální” výbava interiéru. Odhoďte ponožky a svetry a letos své blízké obdarujte něčím tak trochu praštěným

Rok se s rokem sešel a už zase je tu ta vtíravá otázka: co komu koupit k VánocůmDetektivku, stolní hru, nebo zas nějaký ten rádoby relaxační pobyt koupený přes slevový portál za firemní benefity?

Letos by stálo za to zvolit trochu originálnější Vánoční dárky, jako třeba…

… Golf na WC

7 tipů na netradiční Vánoční dárky

Ne nadarmo se říká, že teplo a bezpečí domova člověk nejvíce pocítí na vlastním záchodě. Je to místo, kde může trávit čas sám se sebou, obklopen čtyřmi stěnami a prostorem k nerušené sebereflexi. 

Pokud vaši Vánoční oběť už ale nebaví na toaletě procházet internet, číst knihy, noviny nebo zadní stranu všemožných detergentů, pak doporučuji tento kompaktní golf

Zpátky do minulosti — Skákací guma Pruženka

7 tipů na netradiční Vánoční dárky

„U potoka roste kvítí, říkají mu petrklíč, na koho to slovo padne,ten musí jít z kola pryč…” Podobné říkanky rezonují v hlavě asi každému, kdo své dětství prožil s gumou napnutou kolem kotníků.  Nechte své blízké zavzpomínat na doby, kdy se dětská hřiště místo duchaplných atrakcí skládala z rezavých houpaček, kolotočů a léta nenatřených průlezek, a kdy místo tartanu vítal padající dětská torza nemilosrdný asfalt. Skákací gumy jsou vhodným dárkem, jak tyto vzpomínky osvěžit

Kupte si retro skákací gumu Pruženka na Babickarstvi.cz 

Hodiny s ptačím zpěvem 

7 tipů na netradiční Vánoční dárky

Kolik je hodin? Asi tři čtvrtě na pěnkavu… Tento v rustikálním duchu designovaný exemplář se bude vaší Vánoční oběti vyjímat nejen na zdi, ale i v ušních bubíncích. Každá hodina totiž místo pouhé kukačky patří zpěvu jednoho z dvanácti namalovaných ptáčků

Hůl se zvonkem pro důchodce

7 tipů na netradiční Vánoční dárkyJe váš děda příliš rychlý? Nestíháte babičku? Dopřejte jim prostor. Ať už v horách nebo v Lidlu, tahle vycházková hůl obohacená o zvonek aktivním důchodcům zajistí volnou cestu vpřed. A jako bonus z nějakého důvodu obsahuje toaletní papír se sudoku a bačkory.

Čistící pantofle

7 tipů na netradiční Vánoční dárky

A na babičkovské bačkory navážeme. I když tímto darem sdělujete spíše: „Tvé nohy nevoní zrovna po konvalinkách,“ čistící pantofle představují poměrně propracovaný systém pro úrdžbu tělesných partií, kterým se, ruku na srdce, při sprchování dvakrát nevěnujeme.Jsou vybaneny asi tisícovkou štětin a pemzou, takže když k vám obdarovaný přijde na návštěvu, nemusíte se schovávat, až se bude zouvat.

Růžové nářadí pro dámy

7 tipů na netradiční Vánoční dárkyChcete, aby vám kamarádka pomohla se stěhováním? Potřebujete složit nábytek z IKEA? Tahle sada pro všecny domácí kutilky je vhodný způsob, jak to dopředu naznačit. Sada obsahuje 39 dílů z „kvalitní nerezové chrom-vanadiové oceli“, což nejspíš i něco znamená. 

Sandály na ponožkách

7 tipů na netradiční Vánoční dárkyTak přeci jen na ty ponožky nakonec dojde i v tomto článku. A to v designu, který v nejlepším světle odráží naší národní hrdost. Doporučujeme zabalit do pořádné igelitky.