Dům, ve kterém straší, je k mání na Airbnb. Zájemci utíkají

Dům, ve kterém straší, je k mání na Airbnb. Zájemci utíkají

Praskavé zvuky, děsivý šepot a náměsíčná dcera. Rodina z amerického státu Missouri ve svém domě zažívala hrůzunahánějící věci. Vystěhovala se a nyní dům nabízí ke krátkodobému pronájmu nadšencům do duchařiny. Ti však málokdy vydrží celou noc

Dům Hobo Hill House ve městě Jefferson v americkém státě Missouri na první pohled působí jako každý jiný historický domek v sousedství. Pod střechou však skrývá tajemství, která v mnohých budí hrůzu. Majitelé dokonce tvrdí, že uvnitř straší.


Zda jde o skutečnou duchařinu se nyní může přesvědčit kdokoliv. Dům je totiž k mání ke krátkodobému pronájmu na platformě Airbnb. Dobrodružství je však jen pro silné povahy a ne každý dokáže pobyt v domě vydržet až do rána. 

Dcera mluvila neznámým jazykem a trhala sebou jako posedlá

Manželé se rozhodli dům opustit poté, co oba viděli vznášející se temnou postavu — Flickr/Rachel Titiriga Dům, ve kterém straší, je k mání na Airbnb. Zájemci utíkají
Manželé se rozhodli dům opustit poté, co oba viděli vznášející se temnou postavu — Flickr/Rachel Titiriga

Rodina Aarona Clarka se do domu Hobo Hill House nastěhovala v říjnu 2017. Podle Aaronových slov si začali všímat divných věcí již kolem Vánoc. 

Aaron spolu s manželkou Erin slýchali podivné praskavé zvuky a dokonce několikrát zaslechli někoho zašeptat slovo „ahoj”. Televize, světla, topení a jiné přístroje se podle Aarona začaly z ničeho nic zapínat.

„Můj pes se choval divně od chvíle, kdy jsme se nastěhovali, ale já jsem si myslel, že je jen tvrdohlavý,” tvrdí Aaron.

Nic z toho se však nedalo srovnat s tím, jak si přízraky domu zahrávali s jejich osmiletou dcerou

„Našli jsme ji takhle v noci. Stála vedle své postele, upřeně se dívala z okna a pořád plakala. Viděli jsme, jak hýbe rameny nahoru a dolů. Zeptal jsem se ‘Raeno, co se děje? Jsi v pořádku? Jsi v pořádku?’” Aaron řekl televizi KRGC. 


„Pak se otočila a naprosto mě vyděsila, protože pláč přešel ve velký a šílený úsměv, tak trochu jako Joker z Batmana,” dodal.  

Malá Raena byla často náměsíčná a mluvila neznámým jazykem, přičemž sebou trhala jako posedlá

„Zajímavé však je, že se takhle nechovala nikde jinde. Když spala u babičky, byla v pohodě, ale jakmile se vrátila domů, začalo to nanovo,” Aaron dodal. 

„Ubytovali se v šest večer a utekli chvíli po půlnoci”

Když poté spolu s manželkou sami spatřili velkou vznášející se postavu, rozhodli se vzít nohy na ramena. Ale jak říká Aaron, když vám dá život citrony, je třeba z nich udělat limonádu. Proto proměnil své prokletí v byznys a zájemci se mohou přesvědčit o pravdivosti jeho tvrzení tak, že si dům pronajmou. 

I po vystěhování dokáže sklep domu Hobo Hill House Aarona pěkně  vystrašit. 

Dům již navštívila spoustu nadšenců do paranormálních jevů, ani oni však nejsou dvakrát připraveni na to, co zažijí.  

„Jedna mladá dáma tvrdila, že na schodišti viděla temnou postavu. Jiná zase řekla, že viděla podobný jev na terase, která je ve druhém patře. Mladý muž, který si dům také pronajal, tvrdil že cítil silný odér síry, což mi bylo řečeno, že je ‘pach démona’. Pro všechny to bylo dost na to, aby z domu raději utekli. Ubytovali se v šest večer a odešli chvíli po půlnoci.” 

Nicméně, i když náhodou zájemci na duchy nenarazí, užijí si příjemný pobyt. Dům skýtá poměrně spoustu přepychu. Pyšní se novou kuchyní, útulnými pokoji a celkově je nadstandardně zařízený. Mimo Airbnb je dům také na prodej. Cena se nyní pohybuje v přepočtu okolo dvou milionů korun